вівторок, 26 травня 2020 р.

Автоматизація звука [Р] в реченнях


Тема: Автоматизація звука [Р] в реченнях
(Це заняття, та всі подальші,  можна розділити на 2 або  3  заняття)
Мета: формувати правильну вимову звука [Р] в реченнях,  розвивати фонематичний слух, логічне мислення, зорову та слухову память,
увагу, виховувати бажання говорити правильно.
Розвивати  дрібну моторику.

Хід заняття
1.     Дихальні вправи
( Дивитися Посібник « ШКОЛЯРИК»  ЛОГОПЕДИЧНИЙ ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТОЧОК»  сторінка 12  «Комплекс вправ на дихання»)
2.     Артикуляційна гімнастика
( Дивитися Посібник « ШКОЛЯРИК»  ЛОГОПЕДИЧНИЙ ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТОЧОК  сторінка 12 - 15)
3.     Фонетична зарядка
4.     Складова розминочка
( Дивитися Посібник « ШКОЛЯРИК»  ЛОГОПЕДИЧНИЙ ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТОЧОК  сторінка 15)
5.     Розминочка із слів
( Дивитися Посібник « ШКОЛЯРИК»  ЛОГОПЕДИЧНИЙ ПОМІЧНИЧОК ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА  ДІТОЧОК»  сторінки 48 - 56)
(Повтори за дорослим або прочитай сам)


Повний конспект за посиланням: 
https://drive.google.com/file/d/1dey2PQDP_0xlya7JzXBnaR-FsBxhH0HP/view?usp=sharing
Бритва, брошка, брама, бруньки.
Право, пробка, прохід, правда, провід, прохання, направо, простирадло,правильно, продукти, просо, пружина, прапор, праска, прапо­рець, приборкувач, прикраси, прожектор, пробірка, програвач.
Вранці, врода, динозаври.
Фрак, фрамуга, фронт, фрукти, цифра, фрикадельки.
Храм, хребет, хрущ, махровий, хробак, хрип, хропіти, хрускіт, хроніка, хризантема.
Град, граната, грам, граматика, груша, грамота, гра, граф, грати, грози, грубий, гризти, градус, грива, гриб, гребінець, грак, фотограф, загрожува­ти, гризуни, група, тигри, фотографувати.
Край, кран, криниця, кружка, кропива, крейда, крона, кролик, крупа, краб, крутий, кришка, крихти, відкривати, кропи­ва, кросівки, крутити, закривати, красуня, мікроб, красивий, акробат, мокрий.
6.     Автоматизація в реченнях

(Повтори за дорослим або прочитай сам речення з картинками)

     Рома ловить   .       
     У саду ростуть рожеві .

    У лося є  розкішні  .   
    У Раї нові .
   На городі росте  .
Воро­на клює  .
Маруся збирає  .

Жора курив  .

Тарас ловить        .
Журавель знайшов      .

(Повтори за дорослим речення або прочитай сам)

Робітники копали рів. Рита читає розповідь. Робочий закінчив роботу. На кущах райдужна роса. У сорочки довгі рукава. У віконній рамі розбили скло. Рома поїхав до рідних у Рівне. З ракетниці випускають ракети. Юра не боїться морозу. У машини розбита фара. У Раї короткий сарафан. Тарас ловить карасів. На балконі рос­те герань. Журавель знайшов горошину.
Обведи по контуру і підпиши малюнок.


________________________________

Немає коментарів:

Дописати коментар